wybierz język: EN

Znajdujesz się w: Strona główna > Instytut > Aktualności > Zaproszenie dla zespołów muzycznych mających w składzie studentów lub absolwentów IS UWr.

Studenckie koła naukowe przy Instytucie Socjologii Uniwersytetu Wrocławskiego serdecznie zapraszają zespoły muzyczne (mające w składzie studentów lub absolwentów IS UWr) do nadsyłania zgłoszeń do koncertu w czasie Dni Socjologa 2017. Koncert odbędzie się 16 maja 2017 roku w klubie Przybij Piątaka, więc jeśli jesteś studentem bądź absolwentem IS UWr i posiadasz swój zespół muzyczny, to do 30 marca 2017 r. przyślij dwa utwory na adres mailowy:pawel.drygas@uwr.edu.pl. Wszelkie pytania prosimy kierować do przedstawicieli kół naukowych i mgra Pawła Drygasa. Zastrzegamy sobie prawo do selekcji nadesłanych zgłoszeń. Zapraszamy!

koncert