Uniwersytet Wrocławski

Instytut Socjologii

A Ustaw małą czcionkęA+ Ustaw średnią czcionkęA++ Ustaw dużą czcionkę Zmień kontrast
wybierz język: EN
Przejdź do wyszukiwarki

Znajdujesz się w: Strona główna > Studenci > Ogłoszenia > Uwaga 1 rok Socjologia magisterska - zlikwidowane grupy po zapisach na Socjologie szczegółowe

Uwaga 1 rok Socjologia, stacjonarne studia magisterskie -

zlikwidowane grupy po zapisach na Socjologie szczegółowe

W wyniku zapisów w USOSie 8.X br. zlikwidowane zostają grupy Socjologii szczegółowych o niewystarczającej frekwencji: Socjologia muzyki, Socjologia techniki, Socjologia problemów społecznych. Osoby, które były zapisane do tych grup wybierają dowolną z pozostałych grup. Zapisy odbywają się w Sekretariacie Instytutu Socjologii u mgr Joanny Jankowskiej (stanowisko przy drzwiach wejściowych). Prosimy o zapisywanie się do końca bieżącego tygodnia (do 12.X). W przypadku nieobecności można zgłaszać swój wybór mailowo na adres: joanna.jankowska2@uwr.edu.pl. Osoby, które nie wzięły udziału w zapisach poprzez USOS również powinny się zgłaszać, ale w pierwszej kolejności dopisane zostaną do przedmiotu "Socjologia pogranicza", w którym jest najwięcej wolnych miejsc, zachowując prawo drugiego wyboru zajęć. 

Uwaga nie związana z zapisami: proszę zwrócić uwagę na zmianę sal na zajęciach z dr hab. Mateuszem Błaszczykiem. Zajęcia odbywać się będą w salach komputerowych. Zmiany naniesiono na plan.