Znajdujesz się w: Strona główna > Wydarzenia > Mikołajki po Sąsiedzku - Studenci dla Szpitala na Koszarowej

Koło Inicjatyw Społecznych Studentów UWr, działające przy Instytucie Socjologii UWr, zaprasza  wszystkich studentów do włączenia się w akcję "Mikołajki po sąsiedzku". W jej ramach studenci odwiedzą oddziały dziecięce w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. J. Gromkowskiego przy ulicy Koszarowej, gdzie dobrą zabawą, muzyką i różnymi zabawami umilą młodym pacjentom ich pobyt.

Akcja zaplanowana jest na 5 grudnia 2017, na godz. 14:30. Wszystkich chętnych do udziału Zarząd KISS UWr zaprasza do kontaktu przez stronę Koła na facebooku lub przez mail: kisswroclaw@gmail.com.

mikolajki-KISS