Znajdujesz się w: Strona główna > Wydarzenia > Warsztat Lunch & Learn

Warsztat Lunch & Learn

Czy jest tylko jedna ścieżka rozwoju dla świata i czy jest ona sprawiedliwa?

LL-FER

Uczestnictwo w warsztacie pozwoli na skonfrontowanie własnej wizji świata z jego aktualnym stanem i przyjrzenie się różnym modelom rozwoju. Przedyskutowane będą największe wyzwania, jakie stoją dziś przed wszystkimi ludźmi i sposoby na zmierzenie się z nimi. Uczestnicy dowiedzą się, jaki jest nasz udział w zrównoważonym rozwoju wszystkich społeczeństw. Warsztat jest wprowadzeniem w tematykę zajęć prowadzonych w ramach specjalizacji socjologia ekologii. Na koniec zajęć wspólnie zjemy lunch.

Warsztat odbędzie się 2 czerwca 2017 w godz. 10.00-13.00 w sali 2 Biblioteki Wydziału Nauk Społecznych

Prowadzący:

Piotr Antoniewicz – absolwent socjologii i nieetatowy pracownik Instytutu Socjologii UWr., edukator w EkoCentrum we Wrocławiu

Marta Trawinska – absolwentka socjologii i edukatorka w EkoCentrum we Wrocławiu

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy: piotr.antoniewicz@gmail.com

*Warsztat organizowany jest w ramach kampanii Polskiej Zielonej Sieci “Rozwój? Nie szkodzi. Kampania edukacyjna na temat Celów Zrównoważonego Rozwoju skierowana do młodzieży, studentów i osób dorosłych.” współfinansowanej w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.