Znajdujesz się w: Strona główna > Wydarzenia > Wernisaż fotografii socjologicznej

PTS o. Wrocław, Instytut Socjologii Uniwersytetu Wrocławskiego , Koło Naukowe Studentów Pracy Socjalnej „Po Moc!” Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Akademia Młodych Uczonych i Artystów zapraszają serdecznie za wernisaż fotografii socjologicznej Codzienność/Niecodzienność.

Wernisaż wystawy pokonkursowej odbędzie się w dniu 15 maja, o godz. 12:00, w budynku Instytutu Socjologii Uniwersytetu Wrocławskiego, ul. Koszarowa 3, Wrocław (II piętro).

Wernisaż poprzedzi wprowadzenie dr hab. Julity Makaro (IS UWr).

Więcej informacji oraz nagrodzone zdjęcia na stronie: http://www.pts.wroclaw.pl/aktualnosci/wyniki-i-wernisaz-konkursu-fotografii-socjologicznej-codziennoscniecodziennosc

(na zdjęciu – zdjęcie Michała Medyńskiego, z zestawu nagrodzonego w konkursie)

michal_medynski_Z1_-5