Znajdujesz się w: Strona główna > Wydarzenia > Zaprojektuj koszulkę dla swojego wydziału!

Patrzysz z zazdrością na koszulki Juwenaliowe innych studentów? Już nie musisz! Dzięki wsparciu władz naszego Wydziału, mamy możliwość produkcji własnych koszulek.

Miej swój wkład w tworzenie historii Wydziału Nauk Społecznych i zostań jego Bohaterem! Wystarczy tylko, że zaprojektujesz grafikę na koszulkę Juwenaliową nawiązującą do WNS. Prześlij swoją pracę konkursową na nasz e-mail: samorzadwns@uwr.edu.pl, a może to właśnie ona zostanie oficjalną grafiką Wydziałową! Oczywiście, przewidziana jest nagroda za zaangażowanie. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 29.03.2017r., do godziny 23:59!

Od 30.03.2017 do 01.04.2017r. do godziny 23:59 będzie trwało głosowanie na 3 najlepsze projekty, które zostaną wyłonione poprzez największą liczbę polubień.

02.04.2017r. Komisja Konkursowa spośród 3 prac z największą ilością polubień wybierze zwycięzcę.

Wysyłając projekt oświadczasz, że zapoznałeś i zgadzasz się z regulaminem konkursu.

Link do wydarzenia- https://www.facebook.com/events/1895096057401063/

Pamiętaj, We Need Superheroes!