Znajdujesz się w: Strona główna > Instytut > Aktualności > Konkurs na stypendia doktoranckie i stanowisko post-doc w projekcie NCN COV-WORK

W ramach realizowanego przez konsorcjum naukowe Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Kolegium Ekonomiczno-Społeczne Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie projektu NCN OPUS „COV-WORK: Świadomość społeczno-ekonomiczna, doświadczenia pracy i strategie radzenia sobie Polaków w kontekście kryzysu post-pandemicznego" (UMO-2020/37/B/HS6/00479) ogłoszone zostały dwa konkursy, z których dokumentacją można zapoznać się na stronie Narodowego Centrum Nauki:

Serdecznie zapraszamy Kandydatów i Kandydatki do aplikowania. W obu konkursach termin składania dokumentów to 31 stycznia 2021 roku. Szczegóły w ogłoszeniach konkursowych zamieszczonych powyżej.