Znajdujesz się w: Strona główna > Instytut > Aktualności > WeberRock 2019 - rekrutacja muzyków na koncert w ramach Dni IS!

Wielkimi krokami zbliżają się Dni Instytutu Socjologii - zaplanowane na 14-15 maja 2019  roku. Jednym z wydarzeń jest "Weber Rock" - koncert zespołów studentów i absolwentów. Zapraszamy wszystkich chętnych - z zespołem lub bez - do przesyłania zgłoszeń na adres podany w ogłoszeniu poniżej (pawel.drygas@uwr.edu.pl).

Planujemy koncert zespołów, ale też jam session otwarte dla wszystkich muzykujących (i śpiewających, rapujących, improwizujących na grzebieniu oraz butelkach :) Gramy na wszystkim - byle razem!

weberrock2