Znajdujesz się w: Strona główna > Instytut > Aktualności > Zmarła mgr Jolanta Kondas

Z żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci mgr Jolanty Kondas. Jola była długoletnią pracownicą sekretariatu Instytutu Socjologii. Pracowała w nim na początku istnienia instytutu. Można powiedzieć, że współtworzyła go razem z prof. dr. hab. Wojciechem Sitkiem - pierwszym dyrektorem Instytutu Socjologii. Pełniła też funkcję kierowniczki dziekanatu na Wydziale Nauk Społecznych. Większość swojego życia zawodowego (i nie tylko zawodowego) była związana z Uniwersytetem Wrocławskim. Osoba charyzmatyczna, pełna temperamentu i życzliwości. Zawsze pogodna, uśmiechnięta, uczynna, oddana pracy, sumienna, zaangażowana, mająca czas dla każdego. Była koleżanką i przyjaciółką wielu osób, nadal pracujących, na naszym wydziale. Skupiała wokół siebie ludzi tak podczas pracy, jak i zabawy. Spirytus movens i duża towarzystwa. Taka była. Taką Ją zapamiętamy.

Pogrążeni w smutku Koleżanki i Koledzy

Ostatnie pożegnanie odbędzie się 26 kwietnia o godz. 13.00 na Cmentarzu Grabiszyńskim we Wrocławiu. Kondukt żałobny ruszy spod bramy głównej do miejsca spoczynku, gdzie odbędzie się ceremonia pożegnalna.

01-ConvertImage