Znajdujesz się w: Strona główna > Studenci > Ogłoszenia > ĆWICZENIA TERENOWE 2019/2020: ogłoszenie dla studentów I roku studiów licencjackich i I roku studiów magisterskich - kierunek SOCJOLOGIA

Szanowni Państwo,

proszę o zapoznanie się z propozycjami tematów (jednocześnie grup) w ramach ćwiczeń terenowych, które realizowane będą przez Państwa w semestrze letnim 2019/20.

Do każdej z grup mogą zapisać się studenci zarówno studiów licencjackich jak i magisterskich, przy czym liczba miejsc w poszczególnych grupach będzie proporcjonalna do liczby studentów I roku studiów licencjackich i I roku studiów magisterskich.

Zapisy odbędą się w systemie USOS, a o terminach zapisów wkrótce zostaną Państwo poinformowani.

Jeśli będą Państwo mieli dodatkowe merytoryczne pytania dotyczące realizacji ćwiczeń, proszę kontaktować się bezpośrednio z prowadzącymi poszczególne grupy.

Kamilla Dolińska

koordynator ćwiczeń terenowych

cwiczenia-terenowe-SOCJOLOGIA-propozycje-tematow-studia-I-i-II-stopnia (PDF / 153.31 kb)