Znajdujesz się w: Strona główna > Instytut > Aktualności > Stypendia doktoranckie w projekcie NCN COV-WORK przyznane!

Rozstrzygnięty został konkurs dwa stypendia doktoranckie w projekcie badawczym NCN OPUS „COV-WORK: Świadomość społeczno-ekonomiczna, doświadczenia pracy i strategie radzenia sobie Polaków w kontekście kryzysu post-pandemicznego” (UMO-2020/37/B/HS6/00479) realizowanym w konsorcjum Uniwersytetu Wrocławskiego (Wydział Nauk Społecznych, lider) oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (Kolegium Ekonomiczno-Społeczne, partner).

Stypendium w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Wrocławskiego (Wydział Nauk Społecznych) przypadło Panu mgr Szymonowi Pilchowi, zaś stypendium w Instytucie Filozofii, Socjologii i Socjologii Ekonomicznej (Zakład Socjologii Ekonomicznej, Kolegium-Ekonomiczno-Społeczne) Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie Pani mgr Alicji Palęckiej. Serdecznie gratulujemy Laureatowi i Laureatce!

Więcej informacji o konkursie i pracach komisji na stronie: https://www.wns.uni.wroc.pl/Informacja-o-rozstrzygnieciu-konkursu-na-stypendia-doktoranckie-w-projekcie-NCN-COV-WORK