Znajdujesz się w: Strona główna > Studenci > Ogłoszenia > Badanie planów i oczekiwań zawodowych studentów Uniwersytetu Wrocławskiego

Szanowni Państwo,

zachęcamy do wzięcia udziału w badaniu Akademickiego Biura Karier Uniwersytetu Wrocławskiego. Dzięki temu przyczynicie się do próby diagnozy planów i oczekiwań społeczności studenckiej Uniwersytetu Wrocławskiego związanych z wejściem na rynek pracy oraz budowaniem swojej drogi zawodowej.

Ankieta ma na celu zebranie informacji od studentów i studentek Uniwersytetu Wrocławskiego uczących się w trybie stacjonarnym, niestacjonarnym oraz wieczorowym, którzy należą do Generacji Z (do 29 roku życia włącznie). Szacowany czas wypełnienia ankiety to około 10 minut.