Znajdujesz się w: Strona główna > Wydarzenia > Bezpieczeństwo antyterrorystyczne budynków użyteczności publicznej. Teoria i praktyka.

Ogólnopolska Konferencja Naukowa:

„BEZPIECZEŃSTWO ANTYTERRORYSTYCZNE BUDYNKÓW UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ. TEORIA I PRAKTYKA”

21-22.11.2017, WROCŁAW

Z powodu dużego zainteresowania udziałem w konferencji termin nadsyłania zgłoszeń został przedłuzony do 15 listopada. Jednocześnie z przykrością informujemy, że nie posiadamy już w dyzpozycji pokoi w Hotelu Terminal. Zapraszamy do rezerwacji samodzielnej w hotelach Kosmonautów lub Diament. Są najbliżej i oferują podobne warunki.

Zakład Socjologii Edukacji Instytutu Socjologii Uniwersytetu Wrocławskiego, Katedra Kryminologii i Nauk o Bezpieczeństwie Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Firma doradczo-szkoleniowa Safety Project zapraszają do udziału
w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt.: „Bezpieczeństwo antyterrorystyczne budynków użyteczności publicznej. Teoria i praktyka”.

Konferencja odbędzie się w dniach 21-22.11.2017 roku w Centrum Konferencyjnym Terminal Hotel we Wrocławiu.

Do uczestnictwa w konferencji zapraszamy naukowców i ekspertów zajmujących się obszarem bezpieczeństwa antyterrorystycznego i edukacji dla bezpieczeństwa, zarządzających systemami bezpieczeństwa w budynkach użyteczności publicznej oraz przedstawicieli instytucji bezpieczeństwa narodowego.

Honorowy patronat nad konferencją objął Marszałek Województwa Dolnośląskiego
Pan Cezary Przybylski.

Współorganizatorami konferencji są:

Zachęcamy do zapoznania się z Komunikatem konferencyjnym, Regulaminem oraz Kartą uczestnictwa.

plakat-konferencyjny