Znajdujesz się w: Strona główna > Wydarzenia > Dni Instytutu Socjologii 2017

Dni Instytutu Socjologii

Rusza kolejna edycja Dni Instytutu Socjologii! Jak co roku, impreza zrzesza studentów Wrocławskiego Instytutu Socjologii w imię dobrej zabawy i kreatywnego spędzania wolnego czasu!

W planie tegorocznej imprezy znajdziemy:

Widzimy się w maju!

“Socjostatek”

15 maja powraca ulubiony rejs studentów Instytutu Socjologii!

“Socjostatek” to nie tylko okazja do integracji w gronie studentów, ale również szansa na spędzenie czasu z ulubionymi wykładowcami. Na statku zabawy integracyjne i grill!

Rejs rozpocznie się 15 maja o godzinie 18:00 na Przystani Hala Targowa, aby przybić do brzegu w przystani Zoo. Koniec rejsu o 22:00.

W planie przewidziane AFTERPARTY z DJ'em (w “ZaZoo Beach Bar”)

Cena biletu – 35 zł (sprzedane)

Konkurs fotograficzny “Codzienność/Niecodzienność”

W ramach tegorocznych Dni Instytutu Socjologii organizujemy konkurs fotograficzny z atrakcyjnymi nagrodami!

Nagrodzone prace zostaną wystawione 15 maja w Instytucie Socjologii. Wernisaż odbędzie się o godz. 12:00.

Regulamin i więcej informacji już wkrótce!

Rozstrzygnięcie konkursu 30 kwietnia.

Konkurs współfinansowany przez Polskie Towarzystwo Socjologiczne

Koncert absolwentów i studentów Instytutu Socjologii

16 maja w klubie Przybij Piątaka będziemy mieli szansę, aby usłyszeć artystyczne dokonania naszych dawnych kolegów studentów!

Gwarantowane głośne granie i dobra zabawa!

Cena biletu: 10 PLN

“Socjomecz”

Nadchodzi czas pojedynku pomiędzy Studentami a Kadrą Instytutu Socjologii!

Kto w tym roku zejdzie z boiska z “Pucharem Piłki Socjologicznej?
Dowiemy się 16 maja!
Zapisy do trwają – dołącz, wspomóż swoją drużynę!

Start godzina 14.00! (Boisko AZS przy Hotelu Gem: https://goo.gl/maps/j7DznTfoqRP2 - uwaga, miejsce może ulec zmianie, ostatecznie potwierdzone zostanie do 14 maja)

Dni-Instytutu-Socjologii-UWr