Znajdujesz się w: Strona główna > Wydarzenia > Warsztaty z Atlas.Ti organizowane przez KISS UWr

Koło Inicjatyw Społecznych Studentów UWr zaprasza studentów i pracowników na warsztaty z programu do analizy danych jakościowych Atlas.ti. Przyjdź nauczyć się czegoś praktycznego!

Kiedy?

DATA :17.01.2019

GODZINA: 16.30-18.30

SALA: 37 IS

Co to?

Program Atlas.ti to program komputerowy wykorzystywany głównie, ale nie wyłącznie, w badaniach jakościowych lub analizie danych jakościowych. ATLAS.ti konsoliduje duże ilości dokumentów i śledzi wszystkie notatki, adnotacje, kody i notatki we wszystkich dziedzinach, które wymagają dokładnego zbadania i analizy podstawowego materiału składającego się z tekstu , obrazów , audio , wideo i danych geograficznych .

Ponadto zapewnia narzędzia analityczne i wizualizacyjne, które mają otworzyć nowe interpretacyjne poglądy na materiał.

Warsztaty będą odbywać się cyklicznie

Dla kogo?

Prosimy, aby każdy przyszedł z własnym laptopem z  Atlasem w wersji demo (można pobrać ze strony: https://atlasti.com/free-trial-version/)

Więcej informacji: KISS Uwr <kisswroclaw@gmail.com>