Znajdujesz się w: Strona główna > Wydarzenia > Wykład Prof. Lyn Holley i Prof. Christophera M. Kelly'ego w IS UWr

Serdecznie zapraszamy do udziału w wykładzie Profesor Lyn Holley oraz Profesora Christophera M. Kelly'ego z Wydziału Gerontologii, University of Nebraska at Omaha.

Wykład pt. „Effects of different cultures and stereotyping on health over the life span: research and experience in the USA” odbędzie się w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Wrocławskiego w dniu 15 maja 2018 (wtorek), o godz. 10:00-11:00, w sali 240.

Prof. Lyn Holley oraz Prof. Christopher M. Kelly są uznanymi specjalistami w zakresie gerontologii oraz autorami licznych publikacji w międzynarodowych czasopismach naukowych w tej dziedzinie.

Wizyta Prof. Lyn Holley dofinansowana jest ze środków Miasta Wrocławia w ramach programu Visting Professors, fundusz Scientiae Wratislavienses, a jej głównym organizatorem jest Zakład Neurokognitywistyki Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, we współpracy z Instytutem Socjologii UWr (Zakładem Socjologii Stosowanej i Pracy Socjalnej) oraz Wydziałem Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Poster-LH-adn-CK-page-001