Znajdujesz się w: Strona główna > Instytut > Aktualności > Wyniki Wrocławskiej Diagnozy Społecznej 2017 udostępnione

Wyniki Wrocławskiej Diagnozy Społecznej 2017 udostępnione

Wrocławska Diagnoza Społeczna 2017 to wieloletni projekt badawczy realizowany od 2010 roku we współpracy współpracy UWr i UM Wrocławia w obszarze stosowanych nauk społecznych. Wrocław jest jedynym dużym miastem w Polsce, w którym prowadzi się cykliczne ogólnomiejskie badanie społeczne dotyczące warunków życia mieszkańców oraz najistotniejszych spraw w przestrzeni publicznej miasta. WDS 2017 była realizowana od września do października 2017 na próbie 2000 mieszkańców miasta w wieku 16-80 lat.

Wyniki Diagnozy zrealizowanej przez zespół naszych badaczy udostępniamy w Raporcie do pobrania w Repozytorium Uniwersytetu: http://www.repozytorium.uni.wroc.pl/dlibra/docmetadata?id=89133

Prezentacja