wybierz język: en
Przejdź do wyszukiwarki/Go to searching
A Ustaw małą czcionkęA+ Ustaw średnią czcionkęA++ Ustaw dużą czcionkę Zmień kontrast

Uniwersytet Wrocławski

Instytut Socjologii

Znajdujesz się w: Strona główna > Pracownicy > Ogłoszenia > Posiedzenie Komisji ds. oceny śródokresowej doktorantów kształcących się w Kolegium Doktorskim Socjologii

30 czerwca, o godz. 9:30 odbędzie się posiedzenie Komisji ds. oceny śródokresowej doktorantów kształcących się w Kolegium Doktorskim Socjologii, zajmujących się badaniami związanymi z problematyką kultury, konsumpcji i/lub czasu wolnego z problematyką kultury, konsumpcji i/lub czasu wolnego, doktoranci:

 

Mgr Azad Haydarow

Mgr Bindyia Dutt

Mgr Maciej Śledź


Komisja w składzie: dr hab., prof. UWr Marcin Dębicki (przewodniczący), dr hab. Barbara Pabjan (członkini), dr hab. Anna Horolets (UW; członkini)

 


30 czerwca, o godz. 12:30 odbędzie się posiedzenie Komisji ds. oceny śródokresowej doktorantów kształcących się w Kolegium Doktorskim Socjologii, zajmujących się badaniami związanymi z z problematyką struktur społecznych, pracy i/lub socjologii organizacji, doktoranci:

 

Mgr Elżbieta Prucnal-Tumasz

Mgr Kornel Musiał

Mgr Martyna Czajka


Komisja w składzie: dr hab. Barbara Pabjan (przewodnicząca), dr hab., prof. UWr Marcin Dębicki (członek), dr hab. Julia Kubisa (UW; członkini).