Znajdujesz się w: Strona główna > Instytut > Aktualności > Drugie miejsce prof. Wandy Patrzałek w konkursie na najlepszego wrocławskiego wykładowcę.

Już po raz siódmy radio LUZ zorganizowało konkurs na najlepszego prowadzącego, obejmujący wszystkie wrocławskie uczelnie.

Plebiscyt Kubek dla Wykładowcy odbywa się co roku, zazwyczaj na początku czerwca – przy okazji zbliżającej się sesji i kończącego się roku akademickiego na uczelniach. Chcemy pokazać, że we Wrocławiu są wykładowcy, na których zajęcia studenci zawsze przychodzą chętnie i licznie. Tacy, którzy nie tylko doskonale przekazują wiedzę, ale też inspirują i pokazują, że los studentów jest im bliski. Laureaci plebiscytu Kubek dla Wykładowcy poprzednich edycji:

2013 – dr inż. Adam Sieradzki, Wydział Podstawowych Problemów Techniki, Politechnika Wrocławska

2014 – dr inż. Adam Sieradzki, Wydział Podstawowych Problemów Techniki, Politechnika Wrocławska

2015 – mgr inż. arch. Jerzy Bułat, Wydział Architektury, Politechnika Wrocławska

2016 – prof. Jan Miodek, Wydział Filologiczny, Uniwersytet Wrocławski

2017 – dr inż. Jerzy Kotowski, Wydział Elektroniki, Politechnika Wrocławska

2018 – prof. Jacek Cichoń, Wydział Podstawowych Problemów Techniki, Politechnika Wrocławska

W tym roku zwycięzcą został dr inż. Jacek Mazurkiewicz z Politechniki Wrocławskiej. Drugie miejsce, z wynikiem 1750 głosów, dla Pani prof. Wandy Patrzałek z naszego Instytutu Socjologii. Gratulacje!

kubek