wybierz język: en
Przejdź do wyszukiwarki/Go to searching
A Ustaw małą czcionkęA+ Ustaw średnią czcionkęA++ Ustaw dużą czcionkę Zmień kontrast

Uniwersytet Wrocławski

Instytut Socjologii

Znajdujesz się w: Strona główna > Instytut > Aktualności > Drzwi Otwarte w Instytucie Socjologii

W dniu 4 kwietnia 2017 roku miały miejsce Drzwi Otwarte w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Odwiedziła nas m.in. klasa o profilu społeczno-prawnym z III Liceum Ogólnokształcącego imienia Władysława Jagiełły w Ząbkowicach Śląskich pod opieką Pani mgr Marzanny Tusznio. Uczniom towarzyszyli mgr Bogusław Wołyniec oraz mgr Aneta Klinke-Osadnik. Goście wysłuchali wykładu nt. sondaży społecznych autorstwa dr. Grzegorza Kozdrasia, obejrzeli wystawę fotografii socjologicznej Prywatne/Publiczne (z wprowadzeniem dr hab. Julity Makaro), posłuchali o działalności kół naukowych w Instytucie Socjologii, a na koniec - poczęstowali się kawą, herbatą i ciastkami.

Zapraszamy na studia - już październiku!

A wszystkich, którzy nie mogli być z nami 4 kwietnia, zapraszamy w sobotę, 8 kwietnia, w godz. 11:00-13:00 na drugą edycję Drzwi Otwartych!

Na zdjęciu: wykład dr Grzegorza Kozdrasia „Sondaże i rzeczywistość: o doborze próby i rzetelności w badaniach społecznych”, więcej zdjęć na profilu  FB IS UWr: https://www.facebook.com/InstytutSocjologiiUWr/ 

20170404_100516