wybierz język: en
Przejdź do wyszukiwarki/Go to searching
A Ustaw małą czcionkęA+ Ustaw średnią czcionkęA++ Ustaw dużą czcionkę Zmień kontrast

Uniwersytet Wrocławski

Instytut Socjologii

Znajdujesz się w: Strona główna > Instytut > Aktualności > Grant Doskonałej Nauki na konferencję w Zakładzie Socjologii Miasta i Wsi

Miło nam poinformować, że przygotowany w Zakładzie Socjologii Miasta i Wsi wniosek o sfinansowanie przygotowywanej przez nas konferencji "City and Cityness in Central and Eastern Europe" (pilotowany przez dra Łukasza Molla) przeszedł pozytywnie weryfikację w postępowaniu konkursowym i uzyskał finansowanie z NCN w ramach programu "Doskonała nauka – Wsparcie konferencji naukowych". Komisja oceniająca w uzasadnieniu napisała: "Zespół klasyfikuje wniosek jako I priorytet. Projekt wartościowy, obejmujący zagadnienia ważne i aktualne". Na organizację tego wydarzenia udało się też uzyskać dofinansowanie z Urzędu Miasta w ramach programu "Wrocławskie Konferencje Naukowe".

Niestety, z uwagi na stan zagrożenia epidemicznego zmuszeni byliśmy odwołać organizację konferencji w przewidzianym terminie  (23-24.04.2020). Mamy jednak nadzieję, że w zaistniałej sytuacji możliwe będzie renegocjowanie warunków realizacji projektu i zorganizowanie naszej konferencji w październiku.