Znajdujesz się w: Strona główna > Instytut > Aktualności > Grant Polsko-Niemieckiej Fundacji na rzecz Nauki dla naszych pracowników

Z przyjemnością informujemy, że zespół badawczy w składzie dr Mateusz Karolak (kierownik projektu ze strony UWr), dr Justyna Kajta oraz dr hab., prof. UWr, Adam Mrozowicki otrzymał od Polsko-Niemieckiej Fundacji na rzecz Nauki grant na realizację międzynarodowych badań: „Prawicowy populizm wśród młodych Niemców i Polaków: Analiza biograficznych motywów wsparcia partii i organizacji prawicowych”. Po stronie niemieckiej projekt realizowany będzie na Freie Universität Berlin, pod kierownictwem prof. Very Trappmann oraz prof. Kathariny Bluhm. Całkowita wysokość dotacji to 69 tys. EUR.