Znajdujesz się w: Strona główna > Instytut > Aktualności > Konkurs na stanowisko pracownika naukowego typu post-doc

Nazwa jednostki: Instytut Socjologii Uniwersytetu Wrocławskiego – Wrocław

Nazwa stanowiska: pracownik naukowy typu post-doc

Wymagania:

Dodatkowymi atutami będą:

Opis zadań:

Wymagane dokumenty:

Na podaniu należy dopisać: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach organizacji i przeprowadzenia konkursu oraz udostępnienia informacji o wynikach konkursu. Przyjmuję do wiadomości, iż administratorem danych osobowych jest Uniwersytet Wrocławski, plac Uniwersytecki 1, 50-137 Wrocław. Posiadam wiedzę, że podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celów, w jakim zostały zebrane (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2018r. poz. 1000)”.

Typ konkursu NCN: OPUS – HS6, Umowa nr UMO-2018/29/B/HS6/00258

Termin składania ofert: 22 marca 2019
Forma składania ofert: Dokumenty należy przesłać na adres kierownika projektu dr hab. Elżbiety Opiłowskiej elzbieta.opilowska@uwr.edu.pl

Warunki zatrudnienia:

Oferujemy:

Dodatkowe informacje:

Ocena aplikacji zostanie przeprowadzona przez Komisję konkursową powołaną przez Rektora Uniwersytetu Wrocławskiego na podstawie złożonych dokumentów. Dodatkowo komisja może zaprosić osoby najwyżej sklasyfikowane na liście rankingowej na rozmowę kwalifikacyjną w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Wrocławskiego pod koniec marca 2019 r.

Osoba, której zaproponowane zostanie stanowisko, będzie zobowiązana do przedstawienia dokumentów poświadczających uzyskanie stopnia naukowego doktora. W przypadku osób nieposiadających stopnia doktora w momencie aplikowania, warunkiem rozpoczęcia pracy w projekcie będzie uzyskanie tego stopnia.

Ewentualne pytania dotyczące projektu lub procesu rekrutacji należy kierować na adres mailowy kierownika projektu, dr hab. Elżbiety Opiłowskiej: elzbieta.opilowska@uwr.edu.pl

Termin nadsyłania aplikacji: 22 marca 2019
Termin rozstrzygnięcia konkursu: 15 kwietnia 2019