wybierz język: en
Przejdź do wyszukiwarki/Go to searching
A Ustaw małą czcionkęA+ Ustaw średnią czcionkęA++ Ustaw dużą czcionkę Zmień kontrast

Uniwersytet Wrocławski

Instytut Socjologii

Znajdujesz się w: Strona główna > Instytut > Aktualności > Nagroda im. Prof. W. Sitka za najlepsze prace licencjackie obronione w Instytucie Socjologii UWr 

Mając na względzie promowanie wysokiej jakości prac licencjackich w Instytucie Socjologii UWr oraz upamiętnienie założyciela Instytutu, Profesora Wojciecha Sitka, Rada Instytutu Socjologii ustanowiła w czerwcu b.r. Nagrodę im. Prof. W. Sitka za najlepsze prace licencjackie obronione w ramach studiów licencjackich prowadzonych w Instytucie Socjologii UWr. 

Kapitułę konkursu tworzą przewodniczący Rad Programowych na kierunkach studiów licencjackich, w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym, realizowanych w Instytucie Socjologii, a jej przewodniczącym jest Dyrektor Instytutu Socjologii UWr. Każdy promotor ma prawo zgłosić do konkursu tylko jedną pracę licencjacką absolwenta studiów stacjonarnych lub niestacjonarnych obronioną w danym roku akademickim w ramach jednego z kierunków realizowanych w Instytucie Socjologii UWr. Zgłoszenia kandydatur do Nagrody są składane na ręce Przewodniczącego Kapituły  w Sekretariacie Instytutu Socjologii.

Termin składania wniosków upływa z dniem 30 września 2018 roku.

Szczegóły dotyczące procedury składania prac oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się w załączniku.

Regulamin_Konkurs-im-W-Sitka (DOCX / 29.32 kb)