Znajdujesz się w: Strona główna > Instytut > Aktualności > Wyniki konkursu fotografii socjologicznej

Znamy już wyniki organizowanego przez PTS o. Wrocław, Instytut Socjologii Uniwersytetu Wrocławskiego , Koło Naukowe Studentów Pracy Socjalnej „Po Moc!” Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Akademię Młodych Uczonych i Artystów konkursu fotografii socjologicznej Codzienność/Niecodzienność.

Jury obradowało w składzie:

Do wystawy pokonkursowej komisja postanowiła zakwalifikować fotografie Michała Medyńskiego, Sonii Przybył, Tomasza Okoniewskiego, Krzysztofa Miedzińskiego, Michała Korybskiego oraz Oleny Herasym. Nagrodę główną w konkursie zdobył Michał Medyński. Dodatkowo, wyróżnienie otrzymała Sonia Przybył. Serdecznie gratulujemy nagrodzonym!

Wernisaż wystawy pokonkursowej odbędzie się w dniu 15 maja, o godz. 12:00, w budynku Instytutu Socjologii Uniwersytetu Wrocławskiego, ul. Koszarowa 3, Wrocław (II piętro). Wernisaż poprzedzi wprowadzenie dr hab. Julity Makaro (IS UWr).

Nagrodzone zdjęcia w albumie na naszej stronie PTS o. Wrocław:

Michał Medyński: Nagroda główna w konkursie Codzienność/Niecodzienność

Sonia Przybył: Wyróżnienie w konkursie Codzienność/Niecodzienność

Krzysztof Miedziński, Michał Korybski, Olena Herasym, Tomasz Okoniewski: Zdjęcia zakwalifikowane na wystawę Codzienność/Niecodzienność

Protokół z prac komisji konkursowej w załączniku:  protokol-konkursowy-codziennosc-niecodziennosc (DOC / 29.70 kb)

Poniżej zestaw zdjęć Laureata konkursu, Pana Michała Medyńskiego:

michal_medynski_Z1_-4

michal_medynski_Z1_-1