Znajdujesz się w: Strona główna > Instytut > Aktualności > #bezpiecznie na UWr - spotkanie 2

Za nami kolejna odsłona projektu #bezpiecznie na Uniwersytecie Wrocławskim. Tym razem gośćmi specjalnymi byli mjr rez. dr Jarosław Stelmach oraz Komendant Ośrodka Szkolenia do Wojsk Specjalnych w Jednostce Wojskowej Komandosów. W trakcie wykładu w Instytucie Socjologii studenci dowiedzieli się m.in. o rekomendowanych zachowaniach w przypadku wybranych metod działania sprawców o charakterze terrorystycznym, a także jak postępować w przypadku znalezienia urządzenia wybuchowego oraz otrzymania informacji o podłożeniu ładunku wybuchowego. Spotkanie zakończyło się pokazem bezpiecznej ewakuacji, rozbrajania ładunku wybuchowego oraz działania zaangażowanych służb mundurowych.

bezpiecznie-na-UWr