Znajdujesz się w: Strona główna > Studenci > Ogłoszenia > Reading Group - "Epoka człowieka. Retoryka i marazm antropocenu"

W imieniu Zespołu badań nad politycznością antropocenu, zapraszamy osoby studenckie z całego Wydziału Nauk Społecznych do udziału w Reading Group - cyklicznych spotkaniach, na których dyskutować będziemy o kolejnych fragmentach wybranej książki. W tym semestrze planujemy czytać monografię Ewy Bińczyk "Epoka człowieka. Retoryka i marazm antropocenu", która jest bodaj najlepszym wstępem do tej tematyki dostępnym w języku polskim. Pod koniec semestru chcemy też zorganizować spotkanie z autorką.
MicrosoftTeams-image1
Termin i częstotliwość spotkań chcemy ustalić wspólnie z zainteresowanymi osobami studenckimi (ale także doktoranckimi i kadrą), więc zapraszamy do wypełnienia formularza: