wybierz język: en
Przejdź do wyszukiwarki/Go to searching
A Ustaw małą czcionkęA+ Ustaw średnią czcionkęA++ Ustaw dużą czcionkę Zmień kontrast

Uniwersytet Wrocławski

Instytut Socjologii

Znajdujesz się w: Strona główna > Studenci > Ogłoszenia > Zapraszamy do zgłaszania się na wyjazdy na stypendia Erasmus na semestr letni 2022/2023 w ramach rekrutacji uzupełniającej.

cold-smooth--tasty

Zapraszamy do zgłaszania się na wyjazdy na stypendia Erasmus na semestr letni 2022/2023 w ramach rekrutacji uzupełniającej.

Rekrutacja odbywa się zgodnie z zapisami regulaminu: https://www.socjologia.uni.wroc.pl/attachments/regulamin-PL_2021-11-29_10-22-48.pdf

W pierwszej kolejności proszę o przesłanie listy 3-5 preferowanych uczelni oraz kompletu dokumentów w wersji elektronicznej na maila koordynatorki: prof. Katarzyną Kajdanek (katarzyna.kajdanek@uwr.edu.pl)

Rekrutacja odbywa się na zasadzie: kto pierwszy ten lepszy do wyczerpania puli miejsc na Uniwersytecie (pozostało ok. 100 na całej uczelni)

Wszystkie informacje (w tym lista uczelni, z którymi IS ma podpisane umowy) znajdują się na stronie: https://www.socjologia.uni.wroc.pl/Studenci/Erasmus-Plus

UWAGA! Przy wyborze uczelni bardzo proszę zwracać uwagę na termin, do kiedy dana instytucja przyjmuje zgłoszenia na semestr letni (szczególnie uczelnie skandynawskie, ale nie tylko, mają… deadline bardzo wczesne). Sprawdzić to można na stronie www danej uczelni.