Znajdujesz się w: Strona główna > Studenci > Ogłoszenia > Zespoł Tańca Dawnego Uniwersytetu Wrocławskiego

Co łączy studentów chemii, biologii, historii albo polonistyki, nauk ścisłych i humanistycznych? Wszyscy mogą zatańczyć razem w Zespole Tańca Dawnego Uniwersytetu Wrocławskiego!

Jesteśmy organizacją artystyczną UWr działającą od 2010 roku. Interesujemy się tańcem i kulturą dawnych epok. W naszym repertuarze znajdują się angielskie kontredanse, tańce renesansu i baroku, od czasu do czasu sięgamy też po inne epoki. Organizujemy bale, podczas których każdy może nauczyć się tańców z epoki, bierzemy też udział w warsztatach, poszerzając swoją wiedzę na temat tańca.

Już 4 marca rozpoczniemy nowy semestr i serdecznie zapraszamy wszystkich studentów na pierwszą próbę! Szczegółowe informacje znajdują się pod linkiem: