Znajdujesz się w: Strona główna > Wydarzenia > Dni Instytutu Socjologii 2019

Instytut Socjologii Uniwersytetu Wrocławskiego, Koło  Naukowe Studentów Socjologii, Koło Inicjatyw Społecznych Studentów UWr, Akademickie Koło Naukowe Studentów Pracy Socjalnej oraz Akademickie Koło Naukowe Security and Society - we współpracy z wrocławskim oddziałem Polskiego Towarzystwa Socjologicznego -  serdecznie zapraszają na wydarzenia tegorocznej edycji “Dni Instytutu Socjologii”, które odbędą się w dniach 14-15 maja 2019.

Uwaga! W związku z zapowiadanymi opadami deszczu, Socjopiknik w środę, 15.04 w odbędzie się w sali nr 2 w Bibliotece WNS. Socjomecz na stadionie MKS Sołtysowice zostanie rozegrany, jeśli pogoda na to pozwoli (ale nadal serdecznie zapraszamy!!). W planie wydarzenia w Bibliotece tańce, planszówki i piłkarzyki! Zapraszamy od 13 do 16!

Tegoroczna impreza ma połączyć zarówno przyszłych, obecnych, jak i byłych studentów Instytutu Socjologii. Połączona jest z Dniami Otwartymi Instytutu.

W programie przewidzieliśmy:

14 maja: Dzień Otwarty - z udziałem zaproszonych licealistów, studentów i absolwentów

Seminarium „Absolwent Instytutu Socjologii na rynku pracy i w społeczeństwie”  (sala 240, bud. 20, ul. Koszarowa 3)

15 maja: Dzień Rekreacyjno - Szkoleniowy

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy i śledzenia aktualizacji programu na facebooku i stronie Instytutu Socjologii!

Dni-ISDZISI