Znajdujesz się w: Strona główna > Wydarzenia > EUkraine? National and EU perspectives on the war in Ukraine

EUkraine-National-and-Eu-perspectives-on-the-war-in-Ukraine_grafika

Przedmiotem debaty jest trwająca od ponad miesiąca wojna w Ukrainie.
Nasi paneliści spojrzą na konflikt z perspektywy Unii Europejskiej jako instytucji, ale i wybranych krajów UE, dla których wojna stanowi szczególne wyzwanie w zakresie bezpieczeństwa, ale i polityki energetycznej (kraje bałtyckie, Niemcy oraz Polska).

Spotkanie odbędzie się 08.04.2022 r., w godzinach 15.00 - 16.30 za pośrednictwem platformy ZOOM.
Na wydarzenie obowiązuje wcześniejsza rejestracja za pośrednictwem formularza:

Rejestracja możliwa do 07.04.2022
Na podane adresy mailowe dzień przed wydarzeniem zostanie przesłany link do spotkania.

Link do wydarzenia na Facebooku:

Debata będzie prowadzona w języku angielskim, przy tłumaczeniu symultanicznym na język polski.

▶️PANELIŚCI

- Prof. dr hab. Anna Pacześniak (Uniwersytet Wrocławski)

- Prof. dr hab. Monika Sus (Hertie School, Berlin)

- Dr Robert Kropiwnicki, MP (Platforma Obywatelska)