Znajdujesz się w: Strona główna > Wydarzenia > Konferencja międzynarodowa

Serdecznie zapraszamy na współorganizowaną przez Zakład Socjologii Ogólnej Instytutu Socjologii Uniwersytetu Wrocławskiego, Sekcję Socjologii Pracy Polskiego Towarzystwa Socjologicznego, Wrocławski Oddział Polskiego Towarzystwa Socjologicznego we współpracy z Komitetem Badawczym 44 "Ruchy Pracownicze" Międzynarodowego Towarzystwa Socjologicznego oraz Kołem Inicjatyw Społecznych Studentów Uniwersytetu Wrocławskiego konferencję online pt. "Digital realities: work, mobilities, and new opportunities and risks in Central and Eastern Europe in the (post)pandemic period."

Konferencja odbędzie się na zoomie w dniach 13-14 maja 2021 roku. Rejestrację prowadzimy do końca lutego 2021 roku poprzez link: https://forms.office.com/r/n9DvPxT4gt - bardzo prosimy o jego wypełnienie w celu otrzymania linku do sesji na ZOOM-ie.

W załączniku ogłoszenie o konferencji wraz z dalszymi szczegółami:  Call-for-Papers_Digital-Realities_FIN (PDF / 359.56 kb)

Program konferencji:    Digital-Realities-programme (PDF / 183.94 kb)

Książka abstraktów:  Digital-Realities-book-of-abstracts (PDF / 475.90 kb)

UWR_-Digital_plakat_oficjalny-1