Znajdujesz się w: Strona główna > Wydarzenia > Międzynarodowa konferencja Communication&Culture

Międzynarodowa konferencja Communication&Culture

Instytut Socjologii Uniwersytetu Wrocławskiego we współpracy z wrocławskim Oddziałem Polskiego Towarzystwa Socjologicznego, Kołem Naukowym Studentów Socjologii oraz Department of Communication, Indiana University-Purdue University Indianapolis serdecznie zapraszają na 19. edycję międzynarodowej konferencji pt. “Communication&Culture”. Odbędzie się ona 23 i 24 maja w Instytucie Socjologii, ul. Koszarowa 3, budynek 20, w sali 234. Zainteresowanych czynnym udziałem w konferencji prosimy o przesyłanie tytułów i abstraktów wystąpień w języku polskim lub angielskim do 14 maja 2018 roku na adres: communicationandculture2k18@gmail.com".

CandC

Wroclaw University Institute of Sociology, in cooperation with Polish Sociological Association (Wroclaw branch), Students' Research Associations KNSS, and Indiana University-Purdue University Indianapolis Communication Department cordially invite you to participate in the 19th “Communication&Culture” international conference. The conference will be held on the 23rd and 24th of May at the Institute of Sociology, Koszarowa 3, building 20, room 234. Please send the titles of your presentations with shorts abstracts in English before 14th May 2018 to the e-mail address: communicationandculture2k18@gmail.com".