Znajdujesz się w: Strona główna > Wydarzenia > Oswajanie niepewności -  konferencja  końcowa projektu PREWORK

Instytut Filozofii, Socjologii i Socjologii Ekonomicznej SGH oraz Instytut Socjologii Uniwersytetu Wrocławskiego zapraszają w dn. 10-11 lutego  na konferencję podsumowującą projekt badawczy "Młodzi pracownicy prekaryjni w Polsce i Niemczech: socjologiczne studium porównawcze warunków pracy i życia, świadomości społecznej i aktywności obywatelskiej”, finansowany przez Narodowe Centrum Nauki oraz Deutsche Forschungsgemeinschaft. Główna część konferencji odbędzie się w dniu 11 lutego, w Szkole Głównej Handlowej, budynek W, ul. Wiśniowa 41 (sala 49, 1 piętro). Szczegółowy program w załączeniu.

Projekt był realizowany w latach 2016-2020 równolegle w Polsce i Niemczech przez sieć badawczą obejmującą SGH, Uniwersytet Wrocławski, Leeds University Business School i Freie Universitaet Berlin. W pierwszym dniu konferencji, 10 lutego, w Big Book Cafe o godz. 18:00, odbędzie się prezentacja książki Oswajanie niepewności. Studia społeczno-ekonomiczne nad młodymi pracownikami sprekaryzowanymipod red. A. Mrozowickiego i J. Czarzastego, WN Scholar, Warszawa 2020.

Projekt PREWORK („Młodzi pracownicy prekaryjni w Polsce i Niemczech: socjologiczne studium porównawcze warunków pracy i życia, świadomości społecznej i aktywności obywatelskiej”) finansowany był przez Narodowe Centrum Nauki oraz Deutsche Forschungsgemeinschaft,  nr umowy NCN: UMO-2014/15/G/HS4/04476, DFG: TR1378/1-1

Program konferencji: PREWORK-program_FIN (PDF / 609.91 kb)

konferencja_PREWORK

logo_nsc_dfg_pl