Znajdujesz się w: Strona główna > Wydarzenia > Pierwsza pomoc wyzwaniem dla bezpieczeństwa

PIERWSZA POMOC WYZWANIEM DLA BEZPIECZEŃSTWA: URAZY - RODZAJE, SPECYFIKA, ZASADY POSTĘPOWANIA - 02.06.2023

Centrum Studiów na rzecz Bezpieczeństwa Uniwersytetu Wrocławskiego & Wydział Nauk o Bezpieczeństwie Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu w kooperacji z Zakładem Socjologii Bezpieczeństwa i Edukacji Instytutu Socjologii UWr oraz Wydziałem Nauk Społecznych UWr zapraszają na II KONFERENCJĘ EKSPERCKĄ o charakterze informacyjno-szkoleniowo-warsztatowym dla kadry zarządczej, naukowo-dydaktycznej oraz administracji UWr i AWL z cyklu PIERWSZA POMOC WYZWANIEM DLA BEZPIECZEŃSTWA: URAZY - RODZAJE, SPECYFIKA, ZASADY POSTĘPOWANIA.

Termin konferencji: 02.06.2023r. (piątek)  PROGRAM w linku do zapisów

LINK REJESTRACYJNY