Znajdujesz się w: Strona główna > Wydarzenia > WOJSKA SPECJALNE – SPECYFIKA JWS KWALIFIKACJE USTAWA O OBRONIE OJCZYZNY - PROJEKT - ZOSTAŃ ŻOŁNIERZEM WOJSK SPECJALNYCH

KONFERENCJA - WOJSKA SPECJALNE – SPECYFIKA JWS, KWALIFIKACJE, USTAWA O OBRONIE OJCZYZNY - PROJEKT - ZOSTAŃ ŻOŁNIERZEM WOJSK SPECJALNYCH - 16.05 2023

AULA A INSTYTUT POLITOLOGII UWR 10.15-13.40

ORGANIZATORZY; Centrum Studiów i Edukacji na rzecz Bezpieczeństwa UWr & Centrum Szkolenia Wojsk Specjalnych w kooperacji z Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji

ADRESAT: Wojskowe Centra Rekrutacji w PL/ studenci zainteresowani problematyką Wojsk Specjalnych

W trosce o dostarczenie rzetelnej wiedzy na temat aktualnych wymogów kwalifikacji do poszczególnych Jednostek Wojsk Specjalnych ze względu na ich specyfikę oraz z uwzględnieniem aktualnych wytycznych Ustawy o Obronie Ojczyzny (w tym dobrowolnej zasadniczej służbie wojskowej) Centrum Studiów i Edukacji na rzecz Bezpieczeństwa UWr & Centrum Szkolenia Wojsk Specjalnych postanowiło uruchomić nowy projekt cyklicznych konferencji eksperckich (stacjonarnych, 1-2 razy w roku) o charakterze informacyjno-szkoleniowym skierowanych do pracowników Wojskowych Centrów Rekrutacyjnych oraz zainteresowanych problematyką Wojsk Specjalnych studentów. Program na infografice.

Strukturę i zadania Centrum Szkolenia WS przedstawi Komendant CSzWS, kwalifikacje - przedstawiciele poszczególnych JWS, szkolenie wojskowe realizowane w ramach dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej pełnionej w ramach kształcenia „JATA” - Team Ośrodka Szkolenia Lądowego CSzWS - Kmendant OSL oraz mjr W. Zacharków Zachar Selekcja. Po wystąpieniach będzie czas na zadawanie pytań. Nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu w ramach konferencji stacjonarnej.

Rzetelna wiedza i profesjonalny przekaz jest dla nas jak zawsze priorytetem. na konferencję zapraszamy także zainteresowanych problematyką Wojsk Specjalnych studentów.

woj-sp