wybierz język: en
Przejdź do wyszukiwarki/Go to searching
A Ustaw małą czcionkęA+ Ustaw średnią czcionkęA++ Ustaw dużą czcionkę Zmień kontrast

Uniwersytet Wrocławski

Instytut Socjologii

Znajdujesz się w: Strona główna > Wydarzenia > Zagrożenia o charakterze terrorystycznym a system antyterrorystyczny w RP

ZAGROŻENIA O CHARAKTERZE TERRORYSTYCZNYM A SYSTEM ANTYTERRORYSTYCZNY W RP - PANEL EKSPERCKI - 11.03.2021

11 marca 2021 r., podczas Europejskiego Dnia Pamięci Ofiar Terroryzmu, 
Centrum Studiów i Edukacji na rzecz Bezpieczeństwa UWr
 (CSEB UWr) oraz 
Polskie Towarzystwo Bezpieczeństwa Narodowego
 (PTBN) organizuje ekspercki panel dyskusyjny pt. ,,ZAGROŻENIA O CHARAKTERZE TERRORYSTYCZNYM A SYSTEM ANTYTERRORYSTYCZNY W RP”.

Celem tego przedsięwzięcia jest stworzenie przestrzeni do dyskusji poświęconej bezpieczeństwu antyterrorystycznemu RP, w ramach której swoimi spostrzeżeniami podzielą się specjaliści reprezentujący różne perspektywy i doświadczenia zawodowe.  

Do udziału w panelu zostali zaproszeni eksperci reprezentujący państwowe uczelnie wyższe (m.in. Uniwersytet Wrocławski, Uniwersytet Śląski, Uniwersytet Łódzki, Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie) oraz osoby posiadające doświadczenie w pracy na rzecz organów i instytucji tworzących krajową wspólnotę antyterrorystyczną.

W trakcie wydarzenia zaprezentowany zostanie również Raport PTBN pt. „ZAGROŻENIA O CHARAKTERZE TERRORYSTYCZNYM A SYSTEM ANTYTERRORYSTYCZNY W RP”, którego fragmenty będą Państwu prezentowane przez najbliższe dni na stronach FB - Centrum Studiów i Edukacji na rzecz Bezpieczeństwa UWr oraz Polskiego Towarzystwa Bezpieczeństwa Narodowego.   

Zapraszamy na panel 11 marca 2021 r. o godzinie 17.00 w formule zdalnej za pośrednictwem systemów teleinformatycznych administrowanych przez Uniwersytet Wrocławski (MS Teams). 

Zapisy na wydarzenie:
https://forms.gle/p1Ccbz3oxmJUmTDs9

We współorganizacji wydarzenia bierze również udział: Wydział Bezpieczeństwa Narodowego ASzWoj, Wydział Nauk o Bezpieczeństwie AWL, Wydział Dowodzenia i Operacji Morskich Akademii Marynarki Wojennej, Polskie Towarzystwo Socjologiczne, Katedra Kryminologii i Nauk o Bezpieczeństwie WPAiE UWr, Zakład Studiów nad Bezpieczeństwem ISM UWr, Zakład Socjologii Grup Dyspozycyjnych IS UWr oraz Zakład Socjologii Edukacji IS UWr.
 
pobrane