Znajdujesz się w: Strona główna > Studenci > Ogłoszenia > Komunikat 1 rok 2 rok socjologia studia licencjackie 1 rok sgd studia licencjackie - od prowadzącego dra Grzegorza Kozdrasia

Zgodnie z zarządzeniem Dziekana Wydziału Nauk Społecznych nr 1/2020 z dnia 13 marca 2020 roku informuję, że od przyszłego tygodnia do odwołania (rozporządzeniem Dziekana WNS lub Rektora UWr.) zajęcia z Podstaw statystyki dla socjologów z I rokiem socjologii, zajęcia ze Statystyki  dla socjologów z I rokiem socjologii grup dyspozycyjnych oraz zajęcia z Badań socjologicznych w dziedzinie edukacji. Diagnostyka oświatowa z II rokiem socjologii, będą odbywać się metodami e-learningu. O szczegółach będę informować Państwa drogą mailową poprzez USOSweb. Proszę o sprawdzanie skrzynki mailowej.
Grzegorz Kozdraś