Znajdujesz się w: Strona główna > Studenci > Ogłoszenia > Prośba od prof. Barbary Wiśniewskiej-Paź - kierunki SC SE SGD

Bardzo proszę grupy zajęciowe z S, SE i SGD, z którymi mam zajęcia o wytypowanie osoby do kontaktów i skontaktowanie się tej osoby ze mną na uczelniany adres mailowy z podaniem (nazwy zajęć, roku i kierunku studiów). Ponieważ do 14.04 mamy trochę czasu, podam zadania dla każdej grupy z osobna  do wykonania, tak byśmy nie tracili czasu. Podam również harmonogram prac jak wyjdziemy ze stanu offline stanu rzeczywistego i wrócimy do online:-)
A przy okazji proszę o siebie dbać, bo wszystkich Państwa po świętach chcę zobaczyć na zajęciach:-)

Pozdrawiam serdecznie
czekam na kontakt przedstawicieli grup:-)

prof. nadzw. dr hab Barbara Wiśniewska-Paź