Znajdujesz się w: Strona główna > Studenci > Ogłoszenia > STUDENCI I ROKU I STOPNIA STUDIÓW NIESTACJONARNYCH  - informacja o testach językowych

STUDENCI I ROKU I STOPNIA STUDIÓW  NIESTACJONARNYCH

WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH

WSZYSTKIE KEIRUNKI

Test kwalifikacyjny z wybranego języka obcego odbędzie się zdalnie w dniach i godzinach:

od 28.11.2020 godz. 9.00 do 29.11.2020 godz. 22.00

oraz od 12.12.202 godz. 9.00 do 13.12.2020 godz. 22.00.

Student wybiera odpowiadający mu termin.

Testy kwalifikacyjne odbywają się zdalnie.

Student rozwiązuje i przesyła test online, bez konieczności uprzedniej rejestracji i zapisów.

Student otwiera test korzystając z linku umieszczonego na stronie SPNJO:

Test trwa 100 minut i składa się ze 120 zadań. Student ma jedno podejście do testu.

Test zamyka się o godz. 22.00 – do tej godziny student musi skończyć pisanie testu.

Student zostaje zapisany do grupy zgodnie z poziomem zakwalifikowania.

Studenci, którzy uczęszczają na lektorat lub uczęszczali, ale przerwali naukę oraz studenci, których wynik testu jest jeszcze ważny, nie mogą ponownie przystąpić do testu. Jeżeli jednak przystąpią do testu, wynik testu zostanie anulowany.

Test kwalifikacyjny jest ważny trzy semestry.

Studenci, którzy nie napiszą testu w jednym z wyżej podanych  terminów nie będą mieli zagwarantowanego miejsca w grupie w semestrze letnim 2020/21 i tym samym mogą nie rozpocząć lektoratu w wymaganym terminie.

Wykaz grup zostanie umieszczony na stronie SPNJO w zakładce: „Wykaz grup – studia niestacjonarne”  w tygodniu poprzedzającym pierwsze zajęcia.

Student jest zobowiązany do zapoznania się z Zasadami  uczestnictwa w lektoratach dostępnymi na stronie SPNJO, zakładka „Lektoraty – studia niestacjonarne.”