Znajdujesz się w: Strona główna > Studenci > Ogłoszenia > UWAGA!!! Od 19.10 wszystkie zajęcia będą się odbywać w trybie zdalnym

Szanowni Państwo,
ze względu na pogarszającą się sytuację epidemiczną Wydział Nauk Społecznych przechodzi na tryb nauczania zdalnego w okresie od 19.10.2020 do 15.11.2020 r. Decydując się na ten krok kierowaliśmy się dobrem społeczności akademickiej – studentów, pracowników akademickich i pracowników administracji. Jest to wspólna decyzja kolegium dziekańskiego, dyrektorów instytutów i przedstawicieli samorządu studentów UWr.
O kolejnych działaniach będziemy informować na bieżąco i z wyprzedzeniem, by pozwolić Państwu na przygotowanie się do zmieniających się warunków.
prof. dr hab. Robert Alberski
Dziekan Wydziału Nauk Społecznych