Znajdujesz się w: Strona główna > Studenci > Ogłoszenia > WARSZTATY TERENOWE 2019/2020: ogłoszenie dla studentów I roku studiów magisterskich - kierunek SOCJOLOGIA GRUP DYSPOZYCYJNYCH

Szanowni Państwo,

proszę o zapoznanie sie z propozycjami tematów (jednocześnie grup) w ramach ćwiczeń terenowych, które realizowane będą przez Państwa w semestrze letnim 2019/20.

Zapisy odbędą się w systemie USOS, a o terminach zapisów wkrótce zostaną Państwo poinformowani.

Jeśli będą Państwo mieli dodatkowe pytania (merytoryczne i organizacyjne) dotyczące realizacji ćwiczeń, proszę kontaktować się bezpośrednio z prowadzącymi poszczególne grupy.

Kamilla Dolińska

koordynator warsztatów terenowych

cwiczenia-terenowe-SOCJOLOGIA-GRUP-DYSPOZYCYJNYCH-propozycje-tematow-studia-II-stopnia (PDF / 148.20 kb)